Sotsiaalmeedia

Ülle Järv

ulle_jarv_loovstuudio

Kes: Käsitööentusiast, kunstisõber, disaini- ja moehuviline, taaskasutuse ja redisaini fänn.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli klassiõpetaja erialal ja alustanud uusi õpinguid tekstiilitudengina Tartu Kõrgemas Kunstikoolis Pallas. Sinna vahele mahub omajagu aastaid töötamist täiesti erinevates valdkondades. Selle kõige ühiseks nimetajaks on loomingulisus, mis kogu ülalnimetatud kompoti ühtseks tervikuks seob.

Miks: Ma armastan positiivseid inimesi, mõnusat seltskonda ja loomingulisi tegevusi. Minu missiooniks on tõsta inimeste teadvust ja veendumust, et just loovatest, ebatavalistest ideedest ja isiksustest saavad alguse uudsed lahendused, sünnivad uued tooted ja teenused.


Liis Järvamägi

Kes: Mitme kirega ettevõtja, kellele meeldib endale areneda ja seega ka teiste arengut soodustada. Olen õppinud põllumajandusinseneriks ja viis suve Ameerikas raamatuid müünud. Kõik see teekond on mind kujundanud iseenda eest vastutama ja ohtralt lahendusi leidma.


Miks: Olen tänulik inimestele, tänu kellele on olnud võimalik minu ettevõtlus- ja üldine elukogemus. Seega soovin teistele olla inimene, keda ma vajasin, kui ma noor olin.Meie ruumid